Inspiruję Cię styl retro? Sprawdź jak odmienić swoją kuchnię i nadać jej charakter!Meble retro to świetny sposób na stworzenie autentycznego wyglądu vintage bez konieczności radzenia sobie z kłopotami ze znalezieniem autentycznych zabytkowych kawałków. Podczas gdy meble w stylu retro mogą nie być autentyczne, z pewnością stworzą ten sam wygląd i uczucie. Po wybraniu elementów retro, które chcesz dodać do swojej kuchni, możesz zacząć tworzyć projekt kuchni w stylu vintage swoich marzeń.

Czym się charakteryzuję styl retro

Istnieje wiele stylów retro do wyboru, a niektóre będą bardziej odpowiednie dla Twojej konkretnej kuchni niż inne. Ponownie, jeśli chcesz iść wszystko-retro, nie ma żadnych ograniczeń-ale jeśli chcesz dodać tylko jeden lub dwa elementy do istniejącej kuchni, należy upewnić się, że pasują do reszty przestrzeni.

  • Modern: Jeśli twoja kuchnia jest nowoczesna, każdy styl retro jest prawdopodobnie nie na miejscu, z możliwym wyjątkiem Mid-century.
  • Mid-century Modern: Jest to styl retro, który jest najbardziej odpowiedni dla nowoczesnych kuchni. Kluczową różnicą między tymi dwoma stylami retro jest to, że mid-century modern ma czystsze i prostsze linie.
  • Retro: Kuchnia w stylu retro to doskonały wybór dla każdego, kto lubi swobodny, luźny wystrój. Ten styl jest wzorowany na kuchniach z lat 50-tych i 60-70-tych. Retro kawałki często mają przemysłowy klimat i często zawierają odważne kolory i geometryczne wzory.

Stoły kuchenne w stylu retro

W wyglądzie stołu kuchennego w stylu retro jest coś bardzo atrakcyjnego. Czyste linie i prosty, klasyczny design przypominają o wcześniejszych generacjach mebli, które przetrwały próbę czasu. Ponadto stoły w stylu retro są często tańsze niż bardziej nowoczesne projekty. Oznacza to, że są świetną opcją dla ludzi z budżetem, którzy chcą unowocześnić swoją kuchnię bez rozbijania banku. Oczywiście nie wszystko musi być oldschoolowe, aby było inspirowane stylem retro. Niektóre stoły mają wygląd vintage, podczas gdy inne mają klimat przemysłowy. Wszystko zależy od Twoich osobistych preferencji. Ważne jest to, że możesz identyfikować się z tym stylem i czuć się komfortowo w swoim otoczeniu. Jeśli myślisz o dodaniu stołu w stylu retro do swojego domu, jest kilka rzeczy, o których powinieneś pamiętać. Po pierwsze, chcesz się upewnić, że jest wystarczająco wytrzymały, aby utrzymać duże obciążenia i wytrzymać zużycie w czasie. Następnie znajdź taki, który pasuje do istniejącego wystroju, aby wyglądał jak jego miejsce od samego początku. I wreszcie, pamiętaj, aby zmierzyć swoją przestrzeń przed zakupem, aby wiedzieć, ile miejsca będziesz potrzebować.

O mnie